Заборона на отримання закордонних паспортів для чоловіків за кордоном. Важливе уточнення!

Заборона на отримання закордонних паспортів для чоловіків за кордоном. Важливе уточнення!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Кабінет Міністрів України вносить зміни щодо пересилання паспортів за кордон для чоловіків віком від 18 до 60 років. Але від МЗС України є дуже важливе уточнення, щодо місця подачі заявки на документи!

Звертаємо увагу, що постанова Кабінету Міністрів України № 443 від 23 квітня 2024 року щодо змін у порядку видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон стосується документів, які оформлюються ДМС України за заявами, отриманими ДП «Документ».

ДП «Документ» не є частиною системи МЗС, дипломатичної чи консульської служби. Це окреме державне підприємство, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

Винятки зроблено для осіб, яким дозволено перетинати кордон відповідно до Правил, зокрема для осіб з інвалідністю та їх супроводжуючих, доглядачів, батьків інвалідів, та інших, які потребують медичної допомоги за кордоном.

До цього Кабмін дозволяв пересилати паспорти за кордон у 2022 році, але зараз ця можливість скасована. У консульствах України також призупинили видачу документів чоловікам призовного віку з 23 квітня, щоб узгодити їх з новим законом про мобілізацію.

Підсумуємо, якщо ви чоловік призовного віку й оформлюєте паспорт в ДП «Документ» – то отримати паспорт ви зможете лише на території України, якщо ви оформлюєте паспорт через консульство України закордоном, то ви зможете отримати документи по місцю подачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *