Аеропорт Лондон Сіті скасовує правило 100 мл рідини

Аеропорт Лондон Сіті скасовує правило 100 мл рідини

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Аеропорт Лондон-Сіті, розташований поблизу фінансового району Доклендс і найближчий аеропорт до центру Лондона, став першим великим європейським аеропортом, який значно збільшив ліміти на рідини, які можна перевозити в ручній поклажі.

Завдяки новим 3D-сканерам пасажири тепер можуть перевозити з собою до 2 літрів рідини. Нові сканери встановлені або будуть встановлені в багатьох країнах, включаючи найбільші аеропорти Іспанії, Німеччини та Ірландії, а також у Великобританії, де всі великі аеропорти зобов’язані встановити ці сучасні пристрої до середини 2024 року.

Пасажирам більше не доведеться діставати свої ноутбуки під час перевірки на безпеку або класти косметику в прозорі сумки. Значно збільшено ліміт на рідини, і більше немає обов’язку перекладати їх у контейнери ємністю до 100 мл. Керівництво аеропорту Лондон-Сіті хвалиться, що завдяки новим сканерам вони можуть обслуговувати на 30% більше пасажирів, ніж раніше, а кожна з трьох станцій контролю безпеки в аеропорту може обробляти до 550 контейнерів з ручною поклажею на годину.

Обмеження на кількість рідини в ручній поклажі було скасовано з 4 квітня, як повідомляє The Guardian. Цей ліміт був введений у 2006 році і означав, що мандрівникам дозволялося брати в ручну поклажу лише шампуні, зубну пасту, лосьйони, креми та інші косметичні засоби в ємностях до 100 мл.

Пасажири висловили своє задоволення новими правилами. Весь процес перевірки на безпеку тепер набагато менш стресовий, і пасажири можуть подорожувати з більшою кількістю рідини в ручній поклажі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *