airBaltic тестує безкоштовний інтернет на борту літака від Starlink

airBaltic тестує безкоштовний інтернет на борту літака від Starlink

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

airBaltic, національна авіакомпанія Латвії, готується до запуску безкоштовних інтернет-послуг на борту своїх рейсів завдяки Starlink, що належить SpaceX. Після успішних наземних випробувань, проведених за участю 150 співробітників airBaltic і Starlink, авіакомпанія налаштована оптимістично щодо запуску цієї послуги вже цього року.

Під час випробувань, що проходили в аеропорту Риги, весь салон літака Airbus A220-300 був заповнений співробітниками, які проводили стрес-тестування інтернет-зв’язку для забезпечення надійності та продуктивності.

Мартін Гаусс, генеральний директор airBaltic, висловив упевненість у можливості впровадження бортового інтернету вже цього року за умови отримання необхідних сертифікатів.

Інтернет-послуга Starlink дозволить пасажирам залишатися на зв’язку з моменту посадки до приземлення, пропонуючи швидкість, достатню для перегляду соціальних мереж, новин та потокового мовлення. Гавайські авіалінії вже запровадили подібну систему на своїх рейсах, надаючи безкоштовний доступ до інтернету всім пасажирам.

Якщо всі 145 пасажирів на борту Airbus A220-300 airBaltic одночасно підключаться до інтернету, кожен з них матиме виділену пропускну здатність 3,4 мегабіт на секунду, що забезпечить безперебійну роботу в інтернеті протягом усього польоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *