Планується запуск прямого поїзда з Києва до Кошице

Планується запуск прямого поїзда з Києва до Кошице

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Запуск нового прямого поїзда з України до словацького міста Кошице заплановано на 2024 рік, як підтвердило Міністерство інфраструктури. Ця ініціатива має на меті покращити транспортне сполучення між двома країнами, полегшивши доступ для мандрівників.

Точна дата початку реалізації проекту ще не визначена, оскільки ще не завершені важливі організаційні заходи. Серед них – створення пункту прикордонного контролю, завершення укладання угод зі Словацькою залізницею та організація трансферу зі станції Ганіска до аеропорту та Кошице. Однак, підготовка до ефективного вирішення цих логістичних питань вже ведеться.

Цікаво, що нещодавно розпочав роботу ще один міжнародний залізничний маршрут з Чопа до Праги. Цей рейс виконується спільно чеським перевізником RegioJet та “Укрзалізницею”, що розширює можливості подорожей для пасажирів.

Очікується, що новий маршрут Київ-Кошице задовольнить різноманітне коло мандрівників, зокрема тих, хто шукає доступ до міжнародного аеропорту Кошице, другого за величиною в Словаччині. Пасажири, які вилітають з Києва, прибуватимуть на станцію Ганіска поблизу Кошице через прикордонний перехід Павлово-Матовське Войковце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *