Возврат денег за отмененный или перенесенный рейс

Отримай до €600 компенсації за скасований або перенесений рейс

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
9 Shares
0
0
9
0

Суд Європейського союзу затвердив новий пункт, який ще більше убезпечить авіапасажирів. Тепер можна вимагати компенсацію, якщо ваш авіарейс перенесли на більш ніж одну годину раніше, не кажучи вже про скасований рейс.

Тепер перенесення рейсу більш ніж на одну годину прирівняне до скасування рейсу. Таким чином, якщо пасажир проінформував про зміну розкладу менш ніж за 14 днів до вильоту, він може отримати компенсацію до 600 євро.

Умови отримання компенсації до €600:
  • Затримка рейсу навіть на одну годину
  • Скасування рейсу
  • Перенесення рейсу більш ніж на годину раніше
  • Овербукінг
  • Зниження класу обслуговування

У випадку, якщо авіакомпанія повідомила вас про зміну або скасування рейсу за два тижні до вильоту і запропонувала безкоштовно змінити рейс або відшкодувати повну вартість квитка — компенсації не передбачено.

Вартість компенсації залежить від типу проблеми, що виникла, а також від відстані перельоту від пункту А до пункту Б. Мінімальна виплата 125 євро, а максимальна 600 євро. Якщо за останні три роки у вас була одна з перерахованих вище проблем, ви все ще маєте право на компенсацію.

Щоб безкоштовно подати заявку на відшкодування, рекомендуємо використовувати сервіс Airhelp, який у юридичному плані все зробить за вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *