Дешеві авіаквитки Відень — Хорватія всього від €29 туди й назад!

Безкоштовні поїздки поїздом у Хорватії для українців зі смарт-карткою HZPP

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Якщо ви є громадянином України, який проживає в Хорватії, з 1 березня ви можете безкоштовно користуватися внутрішніми поїздами. Все, що вам потрібно – це смарт-карта HŽPP, про те, як її отримати та умови використання, ми розповімо далі.

Як повідомляє visitukraine.today безкоштовні поїздки доступні тільки для громадян України в поїздах 2-го класу і за умови пред’явлення смарт-карти HŽPP з відповідним профілем. Смарт-карта видається на підставі українського паспорта або ID-карти. Щоб подати заявку на отримання карти, необхідно створити профіль, який коштує 3 євро/22,60 кун і дійсний до кінця 2023 року.

За допомогою смарт-карти HŽPP громадяни можуть отримати безкоштовні залізничні квитки в касах або на борту поїзда. Картку необхідно пред’явити касиру під час посадки.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете звернутися на інформаційну лінію HŽPP за телефоном 01 4724 026 або електронною поштою informacije@hzpp.hr.

Ви можете вибрати опцію 2-го класу при купівлі квитків на сайті HŽPP, де ви також можете знайти інформацію про конкретні маршрути та розклад руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *