Безкоштовний поїзд Перемишль – Ганновер для українців
Фото: AP Photo/ Bodo Marks

Безкоштовний поїзд із Перемишля до Німеччини продовжено до кінця травня 

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З Перемишля (Польща) продовжуватиме курсувати безкоштовний поїзд, який доставив тисячі українців з грудня місяця, до Ганноверу (Німеччина). Як повідомляє Міністерство реінтеграції, рейси заплановані на кожен не парний день квітня та травня, та відправлятимуться о 22:30.

Поїзд з Перемишля відправлятиметься о 22:30 та прибуватиме до Ганноверу (Messe) десь о 16:00. Додана єдина транзитна зупинка у місті Франфурт на Одері, де поїзд буде о 10:00.

Після прибуття на приміський вокзал міста Ганновер, вас зустрінуть волонтери та робітники Ганноверського табору. В залежності від ваших планів, ви зможете отримати безкоштовний квиток helpukraine та поїхати далі, або залишитися у таборі для біженців у місті Ганновер.

Як отримати квиток до міста Ганновер:

Квитки на цей поїзд не потрібні. До відправлення, вам треба бути на пероні або звернутись до волонтерів чи працівників Червоного хреста. Спочатку на поїзд сідають люди з браслетами від Польського Червоного Хреста, потім сім’ї з дітьми, люди похилого віку та люди з інвалідністю, а потім всі інші.

Якщо місць на всіх не вистачить, тоді людей мають поселити в гуманітарний центр в Перемишлі та видати браслет, який гарантуватиме місце у наступному поїзді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *