Безкоштовний високошвидкісний Wi-Fi тепер доступний на українських пунктах пропуску!

Безкоштовний високошвидкісний Wi-Fi тепер доступний на українських пунктах пропуску!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Державна прикордонна служба України розгорнула мережу Wi-Fi під назвою “free_travel”, яка є безкоштовною та безпечною для подорожуючих, що перетинають кордон у шести пунктах пропуску.

Послуга, створена в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, підвищує комфорт, швидкість та безпеку при перетині кордону і була досягнута завдяки впровадженню інноваційних технологій.

На українсько-польському кордоні Wi-Fi доступний у пунктах пропуску “Краковець”, “Рава-Руська” та “Ягодин”, а також “Порубне”, “Красноїльськ” та “Дяківці” для тих, хто подорожує між Україною та Румунією.

Крім того, якісний інтернет буде доступний до кінця травня ще у 12 автомобільних пунктах пропуску на території Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, в тому числі у пунктах пропуску в Закарпатській області.

Планується, що в майбутньому безкоштовний інтернет буде доступний ще на 18 автомобільних пунктах пропуску Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Однак конкретні місця розташування відомство не розголошує.

Загалом, ця нова ініціатива буде корисною як для українців, так і мандрівників, яким потрібно залишатися на зв’язку, особливо під час тривалого очікування в пунктах перетину кордону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *