Wizz Air розширює свою присутність у Варшаві новими літаками та маршрутами 

Wizz Air розширює свою присутність у Варшаві новими літаками та маршрутами 

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Wizz Air, угорський лоукостер, розширює свою діяльність в аеропорту імені Шопена у Варшаві. Компанія додала одинадцятий літак до розташованої там бази – Airbus 321neo. Новий літак дозволить авіакомпанії відновити свій маршрут до Агадіра, міста на південному заході Марокко, популярного туристичного напрямку. Авіакомпанія також оголосила про новий, “пан’європейський” маршрут.

З новим маршрутом кожен третій літак Wizz Air у Польщі базуватиметься у Варшаві. Авіакомпанія планує зайняти лідируючі позиції на ринку бюджетних перевезень у Варшаві, оголосивши про відкриття нових маршрутів та збільшивши частоту польотів на 13 існуючих маршрутах. Таким чином, загальна кількість маршрутів з Варшави зросте до 58, включно з маршрутом до Агадіра.

Перший рейс до Агадіра заплановано на 31 жовтня 2023 року, і це буде 58-й маршрут авіакомпанії з аеропорту Шопена. Wizz Air планує стати лоукостером номер один у Варшаві, підкреслюючи свою прихильність до польської столиці.

“Ми раді розширити нашу присутність у Варшаві, демонструючи нашу прихильність до польської столиці, де ми очікуємо стати цього літа лоукостером номер один за обсягом перевезень”, – сказала Евелін Джекель, директор з розвитку мережі Wizz Air.

Нові літаки та маршрути Wizz Air є важливою віхою у розвитку авіакомпанії та авіаційної галузі Польщі. З 11 літаками, що базуватимуться у Варшаві, авіакомпанія тепер пропонуватиме 173 маршрути до 27 країн, що сприятиме розвитку туризму в регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *