До уваги громадян України: Перевірте свій паспорт зараз або ризикуйте втратити його чинність!

До уваги громадян України: Перевірте свій паспорт зараз або ризикуйте втратити його чинність!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Громадян України закликають перевірити свої паспорти у зв’язку з нещодавнім оновленням біометричної паспортної системи країни. З лютого 2023 року Державна міграційна служба України (ДМС) оновила своє програмне забезпечення, що призвело до зміни правил транслітерації паспортів та посвідчень особи.

Згідно з новими правилами, у разі виявлення розбіжностей між транслітерацією імені громадянина в паспорті та його ID-картці, паспорт буде вважатися недійсним. Це означає, що якщо громадянин раніше подав заяву на отримання ID-картки з іншим написанням свого імені, його паспорт буде автоматично анульовано.

ДМС порадила громадянам перевірити свої паспорти та ID-картки, щоб переконатися, що їхні прізвища в обох документах написані однаково. У разі виявлення розбіжностей слід звернутися до відповідних органів, таких як Міграційна служба, ЦНАП або Паспортна служба, щоб домовитися про заміну паспорта.

Нові правила мають на меті встановити єдиний стандарт транслітерації імен в офіційних документах. Це забезпечить однакове написання імені та прізвища кожного громадянина в його паспорті та ID-картці. Це особливо важливо для громадян, чиї прізвища містять такі літери, як Г, Ш, Щ, Ч, Х, Ю, Я та Є.

Важливо зазначити, що будь-який паспорт або ID-картка, які були анульовані через невідповідність прізвища, будуть недійсними, навіть якщо особа, яка їх отримала, не знала про помилку. Щоб уникнути будь-яких проблем під час подорожей, громадянам слід перевіряти дійсність своїх документів на офіційному сайті Державної міграційної служби України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *