єЧерга: Перетин кордону для легкових авто, коли запрацює?
Фото: AP Photo/Czarek Sokolowski

ДПСУ ділитиметься інформацією про черги на кордоні у месенджері

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Державна прикордонна служба України запровадила нову ініціативу з інформування громадськості про черги на перетин кордону у месенджері. Речник Державної прикордонної служби полковник Андрій Демченко у коментарях УП, підтверджує, що цей крок спрямований на ефективне вирішення проблем, пов’язаних з перетином кордону.

Незважаючи на те, що літній сезон завершився, а пасажиропотік зменшився, динаміка перетину кордону залишається досить високою. В деякі дні спостерігається більший потік мандрівників, які в’їжджають в Україну, в той час як в інші – більше громадян виїжджають з країни. Ці коливання призводять до накопичення транспорту на пунктах пропуску, що збільшує час очікування.

Щоб пом’якшити ці проблеми, Державна прикордонна служба України вирішила регулярно ділитися інформацією про стан черг на пунктах пропуску через кордон через месенджер Telegram.

Ось як це працює:

Полковник Демченко пояснив, що ця ініціатива має на меті інформувати громадськість про найбільш завантажені та найменш завантажені пункти пропуску на кордоні, що дозволить мандрівникам робити усвідомлений вибір щодо маршрутів перетину кордону.

Державна прикордонна служба буде надавати інформацію про стан черг кожні три години, з 06:30 до 21:30, особливо на західних ділянках кордону. Ці оновлення стосуватимуться пунктів перетину кордону з Польщею, Угорщиною, Румунією, Словаччиною та Молдовою.

ДПСУ ділитиметься інформацією про черги на кордоні у месенджері
Скриншот з телеграм каналу ДПСУ про черги на кордоні

Варто зазначити, що Telegram був обраний для цього проєкту, щоб забезпечити швидке та легкодоступне інформування для кожного громадянина.

Як писав БюджеТріп, з серпня на українських прикордонних пунктах пропуску запрацював сервіс електронної черги для автобусів. Які можуть перетинати кордон в зазначений час без черг.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *