Финансовая помощь украинским семьям в размере 1000 долларов

Фінансова допомога для українських сімей у розмірі $1000

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
11 Shares
0
0
11
0

Волонтерський проєкт $1KProject, допомагає українським сім’ям, які в результаті війни опинилися в скрутному становищі. Проєкт збирає спонсорські гроші та розподіляє по одній тисячі доларів на сім’ю.

Ініціатива створення даного проєкту була від громадянина США українського походження Алекса Іскольда. Основна ідея проєкту – зібрати зусилля спонсорів, які бажають допомогти людям, які потрапили у біду. Спонсором можуть бути як великі корпорації, бізнесмени, підприємці, і звичайні сім’ї.

Хто може отримати виплату?

Будь-яка сім’я, яка зараз знаходиться в Україні, якщо це Ваше постійне місце проживання. Українські біженці, яким довелося покинути Україну також можуть подавати заявку. Через велику кількість звернень, виплату на жаль отримають не всі. Якщо ж вам підтвердили виплату, гроші надійдуть на ваш рахунок через одну годину.

Що треба для оформлення?

Для того, щоб вашу заявку розглянули обов’язково треба заповнити форму на сайті проєкту. В цій анкеті вам обов’язково треба надати такі дані:

  • Сімейне фото;
  • посилання на соціальні мережі (Instagram або Facebook), щоб підтвердити особистість;
  • підписатися на Instagram та Facebook проєкту $1KProject;
  • детально описати вашу ситуацію, та чому вам потрібна фінансова підтримка.

Кожна проспонсорована сім’я отримає лист на електронну пошту, тож уважно перевірте коректність вашої скриньки. Гроші можна використати на будь-які потреби, що вважаєте доцільними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *