Під час саміту НАТО в аеропорту Вільнюса буде заборонено всі польоти

Франція офіційно заборонила ближньомагістральні внутрішні рейси

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Європейська комісія схвалила законопроєкт про відміну авіарейсів між містами Франції. Ця заборона розповсюджується на авіарейси малої дальності, які можуть бути замінені на залізничні подорожі. Франція також запроваджує обмеження на використання приватних літаків на короткі відстані.

В новому законопроєкті йдеться про заборону авіарейсів між містами, до яких можна дістатися поїздом менш ніж за 2.5 години. Зміни є частиною кліматичного закону Франції від 2021 року, згідно з яким країна прагне скорочення викидів вуглекислого газу.

Спочатку рішення торкнеться лише трьох маршрутів з паризького аеропорту Орлі до Нанта, Ліона та Бордо, де вже зараз можна використовувати поїзд як альтернативу. Пізніше, якщо буде покращено залізничне сполучення, скасують перельоти з аеропорту ім. Шарля де Голля в Ліон і Ренн, з Ліона в Марсель. Щоб нововведення повністю набрати чинності, потрібно кілька місяців, передає The Telegraph.

Усі заходи мають бути переглянуті через три роки, щоб побачити, наскільки ефективно ембарго знижує рівень викидів CO2. Європейська комісія запевняє, що можуть бути введені суворіші обмеження, якщо кліматичні дані не виправдають очікувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *