Франція планує запустити свій проїзний за €49
Фото: sncf.com

Франція планує запустити свій проїзний за €49

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Франція планує запровадити загальнонаціональний проїзний квиток, що нагадуватиме популярний у Німеччині Deutschlandticket вартістю 49 євро. Очікується, що новий проїзний буде запроваджений наступного літа й охоплюватиме регіональні міжміські поїзди (TER) та міжміські поїзди Інтерсіті, з можливістю включення опцій громадського транспорту.

Поки що не зрозуміло, чи буде цей проїзний доступний для всіх, чи обмежений лише для громадян Франції, але подальші деталі будуть розкриті згодом.

У нещодавньому інтерв’ю 4 вересня президент Франції Еммануель Макрон згадав про цю ініціативу під час розмови з Гуго Декріптом, яка транслювалася в прямому ефірі на YouTube. Франція розглядає можливість запровадження безлімітного залізничного проїзного на кшталт Deutschlandticket, який у Німеччині вже має 11 мільйонів передплатників.

У четвер, 7 вересня 2023 року, міністр транспорту Клеман Бонн підтвердив в інтерв’ю на телеканалі France 2 Telematin, що уряд має намір запровадити такий проїзний до літа 2024 року. Цей проїзний буде поширюватися на поїзди TER та Intercités.

Бонне заявив: “Я хочу, щоб все було просто: Я хочу, щоб французи, незалежно від їхнього віку, могли придбати цей проїзний і подорожувати поїздами Intercités або TER необмежену кількість разів за єдиною, доступною ціною”. Він також зазначив, що цей безлімітний проїзний може охоплювати “автобуси, поїзди метро і трамваї в наших великих містах”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *