Грузія зробила безвіз для українців на 2 роки

Грузія продовжила безвізовий режим для громадян України до двох років

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Грузія продовжила термін безвізового перебування громадян України до двох років. Уряд Грузії переглянув попередню норму, яка дозволяла українцям в’їжджати в країну без візи і залишатися протягом року. Нова поправка, яка набула чинності відразу після публікації, надає громадянам України право перебувати в Грузії протягом повного дворічного терміну без візи.

Очікується, що цей крок принесе користь більш ніж 25 000 українських громадян, які проживають у Грузії з початку війни, причому лише 20% з них наразі мають роботу в країні. Центр соціальної справедливості закликав грузинський уряд створити скоординований план підтримки українських біженців, включаючи створення інформаційного порталу їхньою рідною мовою.

Таке рішення було прийнято після заяви посольства України в Тбілісі про те, що Київ може евакуювати своїх громадян з Грузії, якщо виникне загроза їхній безпеці в країні. У відповідь МЗС Грузії закликало роз’яснити цю заяву, а правляча партія запевнила, що жодних ризиків для безпеки громадян України в Грузії немає.

Загалом, очікується, що продовження безвізового режиму для громадян України сприятиме зміцненню зв’язків між двома країнами та розширенню можливостей для економічного співробітництва та культурного обміну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *