Губернатор Балі пропонує заборонити оренду мотоциклів для іноземних туристів

Губернатор Балі пропонує заборонити оренду мотоциклів для іноземних туристів

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Губернатор Балі Ваян Костер запропонував заборонити іноземним туристам орендувати мотоцикли та скутери на острові, повідомляє Bloomberg. Цей крок був зроблений після серії нещасних випадків, деякі з яких були смертельними, за участю туристів на орендованих транспортних засобах.

За словами Костера, багато туристів не дотримуються правил безпеки, порушують правила дорожнього руху, їздять без шоломів або без прав. Така поведінка призвела до збільшення кількості нещасних випадків за участю іноземних туристів на мотоциклах на Балі. У лютому російський турист, який їхав на мотоциклі напідпитку, врізався в місцевого водія, внаслідок чого той був госпіталізований. У січні в іншій аварії загинули турист з України та гість з Росії.

Згідно з новою пропозицією, іноземним туристам буде дозволено користуватися тільки транспортом, що надається ліцензованими туристичними службами, які відповідають певним стандартам безпеки. Приватна оренда мотоциклів і скутерів буде заборонена. Костер також закликає Міністерство юстиції анулювати візи туристам, яких спіймають на їзді на мотоциклах або на інших незаконних діях, таких як нелегальна робота або зловживання дозволом на проживання.

Пропозиція наразі обговорюється місцевою владою, і якщо вона буде схвалена, то набуде чинності пізніше цього року. Заборона спрямована на забезпечення безпеки та якості туризму на острові, який є популярним місцем для іноземних відвідувачів.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *