єЧерга: Перетин кордону для легкових авто, коли запрацює?
Фото: AP Photo/Czarek Sokolowski

єЧерга: Перетин кордону для легкових авто, коли запрацює?

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Урядова система електронної реєстрації для перетину кордону “єЧерга” стане доступною для водіїв автомобілів. Раніше система спрощувала процес перетину кордону для вантажних автомобілів та пасажирських автобусів, але тепер вона буде доступна для всіх типів транспортних засобів.

Рішення про розширення функціоналу сервісу “єЧерга” для водіїв легкових автомобілів було прийнято Кабінетом Міністрів 27 лютого. Однак для впровадження нового сервісу необхідна модернізація системи.

За словами Олександра Кубракова, Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, основний виклик полягає в адаптації різних видів транспорту до системи “єЧерга”. Тому Міністерство планує розпочати тестування проекту не раніше кінця 2024 року.

Після його впровадження водії автомобілів зможуть зарезервувати своє місце в черзі на перетин кордону, використовуючи як систему “єЧерга”, так і портал “Дія”. Ця ініціатива спрямована на те, щоб усі транспортні засоби могли виїжджати з країни без необхідності тривалого очікування на кордоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *