Єгипет заборонить поїздки на верблюдах для туристів

Єгипет заборонить поїздки на верблюдах для туристів

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Міністерство туризму Єгипту оголосило про заборону поїздок на верблюдах для туристів у популярних туристичних місцях, включаючи піраміди в Гізі. Заборона набуде чинності протягом наступних трьох місяців.

Багато туристів вважають катання на верблюдах невід’ємною частиною своїх вражень від Єгипту, але ця діяльність також вважається формою жорстокого поводження з тваринами. Організації із захисту прав тварин, такі як PETA, вже давно критикують жорстоке поводження з цими тваринами, і єгипетський уряд нарешті вжив заходів.

Це не перший раз, коли пропонується така заборона. Уряд оголошував про подібні плани восени 2020 року, але їх було відкладено через пандемію. Однак зараз уряд налаштований реалізувати цю заборону. Замість їзди на верблюдах і конях туристів перевозитимуть на електромобілях і автобусах.

Верблюди і коні використовувалися як засіб пересування в Єгипті протягом століть, але поводження з ними ставало все більш проблематичним. Власники цих тварин часто жорстоко поводяться з ними, а багатьох продають м’ясникам, якщо вони стають надто слабкими або хворими. В арабській культурі верблюди вважаються цінними тваринами, їх навіть називають “Ата Аллах”, що означає “дар Божий”. Важливо, щоб до цих тварин ставилися з повагою і гідністю, і єгипетський уряд робить крок у правильному напрямку, забороняючи такі види атракціонів.

У червні туристи зможуть насолоджуватися тими ж об’єктами, не завдаючи шкоди тваринам. Впровадження електромобілів та автобусів буде не тільки більш гуманним, але й зменшить забруднення навколишнього середовища та сприятиме більш стійкій формі туризму. Вживаючи таких заходів, Єгипет посилає світові сигнал про те, що добробут тварин і сталий туризм є його головними пріоритетами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *