ЄС хоче скасувати плату за перевезення ручної поклажі
Фото: hikeit

ЄС хоче скасувати плату за перевезення ручної поклажі

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Здійснюючи значний крок до спрощення авіаперевезень, Європейський Союз (ЄС) виступає за безкоштовний доступ до ручної поклажі для всіх пасажирів. Законодавці наполягають на скасуванні прихованих платежів та різноманітних правил перевезення ручної поклажі, які вже давно розчаровують мандрівників.

Комітет з петицій Європейського парламенту (PETI) нещодавно проголосував за пропозицію, яка закликає авіакомпанії в ЄС забезпечити безкоштовний доступ до “розумного” розміру ручної поклажі. Цей крок має на меті скасувати плату за перевезення багажу для мільйонів людей, що полегшить пасажирам подорожі, не турбуючись про непослідовну політику різних авіакомпаній.

Рішення PETI узгоджується з рішенням Європейського суду 2014 року, в якому йдеться про те, що ручна поклажа, яка відповідає “розумним” критеріям розміру та ваги, повинна бути включена у вартість квитка. Незважаючи на це рішення, багато авіакомпаній продовжували стягувати додаткові збори, що призводило до плутанини і розчарування серед пасажирів.

Пропозиція ЄС спрямована на вирішення двох основних проблем: відсутність єдиних правил перевезення ручної поклажі в різних авіакомпаніях та нечітка реклама, яка часто призводить до несподіваних зборів за перевезення багажу під час купівлі квитків. Авіакомпанії з різними стандартами розміру та ваги багажу створюють плутанину, особливо для пасажирів з пересадками на рейсах різних перевізників, що збільшує ймовірність додаткових зборів на виході на посадку.

ЄС закликає авіакомпанії надавати чітку інформацію про додаткові витрати та деталі рейсів. Ця ініціатива є частиною більш широких зусиль, спрямованих на спрощення ціноутворення на авіаперевезення та забезпечення прозорості для пасажирів по всьому ЄС.

Хоча резолюція отримала підтримку депутатів Європарламенту, вона все ще потребує схвалення Європейської Комісії та країн ЄС. Якщо вона буде впроваджена, ця зміна може революціонізувати авіаперевезення, зробивши їх більш доступними, простими і прозорими для всіх.

Правила перевезення ручної поклажі:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *