Airbnb випустить "найбільше оновлення за свою історію"

Airbnb випустить “найбільше оновлення за свою історію”

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

В інтерв’ю Financial Times генеральний директор Брайан Ческі розкрив плани щодо того, що може стати “найбільшим оновленням Airbnb за всю історію”. Розповідаємо, що в нього буде входити.

Починаючи з наступного року, Airbnb почне просувати довгострокову оренду житла. Ческі вважає, що існує значний невикористаний ринок оренди житла на кілька місяців, що частково зумовлено зростанням віддаленої роботи та популярністю тривалих відпусток. Хоча лише 18% бронювань у другому кварталі цього року були зроблені на період понад 30 днів.

Цей стратегічний зсув відбувається на тлі посиленої уваги до Airbnb з боку регуляторів у всьому світі, які занепокоєні його впливом на доступність житла у великих містах. Зокрема, Нью-Йорк нещодавно запровадив правила, що обмежують короткострокову оренду житла.

Майбутні плани Airbnb також включають покращення досвіду та послуг, наприклад, організацію ресторанів-поп-апів. Ческі натякнув на подальше розширення, включаючи оренду автомобілів, що свідчить про прагнення Airbnb стати більш повноцінною частиною повсякденного життя людей.

Хоча цей поворот у бік заохочення довгострокової оренди житла відкриває захоплюючі можливості, він також може зіткнутися з опозицією з боку міст, які борються з дефіцитом житла та зростанням орендної плати. Кілька великих міст запровадили суворіші правила щодо Airbnb, посилаючись на занепокоєння тим, що платформа загострює ці проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *