Укрзалізниця відкрила продаж квитків на поїзд Київ — Хелм

Інструкція Укрзалізниці: що робити коли забув речі в поїзді!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Забути речі в поїзді або загубити їх під час подорожі – поширена проблема, з якою стикаються пасажири. Прес-служба Укрзалізниці роз’яснила, що пасажири можуть звернутися за допомогою у цьому питанні на станції кінцевого прибуття.

Укрзалізниця заявляє, що загублені речі зберігаються не більше 30 днів, тому важливо знайти їх у цей термін. Якщо ви забули речі в поїзді, ось що вам потрібно зробити:

  • Зверніться до начальника станції (вокзалу), на якій ви зійшли з поїзда, і напишіть письмову заяву.
  • У заяві вкажіть номер поїзда і місце, яке ви займали, опишіть загублені речі і вкажіть найближчу станцію, на яку ви хотіли б, щоб їх передали.
  • Якщо речі були загублені не в поїзді, а на певній станції, вони зберігатимуться на цій станції. Пасажир може отримати свої речі тільки після того, як його особу буде підтверджено відповідними документами.
  • При отриманні речей власник повинен сплатити перевізнику необхідні збори (за зберігання, пакування, перевезення багажу за багажним тарифом тощо).

На завершення, якщо ви забули або загубили речі під час подорожі поїздом, просто зверніться на кінцеву станцію прибуття і виконайте наведені вище дії. Або звернутися за контактним номером телефону 0 800 50 31 11. Процес дуже простий, і ваші речі можна отримати протягом 30 днів з моменту їх втрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *