В аеропортах Іспанії спростять огляд багажу

Іспанія планує спростити перевірки безпеки в аеропорту з 2024 року

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Іспанія має намір спростити перевірки безпеки в аеропортах з 2024 року, дозволивши пасажирам перевозити в ручній поклажі рідини без обмежень за об’ємом і тримати електроніку в сумці під час сканування. Це стане можливим завдяки використанню нових 3D-сканерів, які можуть виявляти вибухонебезпечні матеріали і дозволять співробітникам більш детально вивчати вміст сумок. Нові сканери спочатку будуть протестовані в трьох аеропортах – мадридському Барахас, барселонському Ель Прат і Пальма-де-Майорка – а потім будуть поширені на інші аеропорти Іспанії.

Суворі правила щодо рідин та електроніки були запроваджені після теракту в Лондоні в 2006 році, коли терористи намагалися провезти вибухівку, замасковану під напої. Однак нові сканери вже пройшли тестування в США і мають бути впроваджені в Європі. Іспанські аеропорти оголосили, що інвестують значні кошти в систему виявлення вибухових речовин у ручній поклажі (EDSCB), щоб забезпечити впровадження цієї технології до запланованої дати. Очікується, що нова система заощадить час пасажирів при збереженні стандартів безпеки в іспанських аеропортах.

На додаток до зняття обмежень на рідини, нові правила дозволять пасажирам брати з собою в ручній поклажі пляшки вина або оливкової олії. Іспанський уряд також планує запровадити цю технологію в більшій кількості аеропортів по всій країні, включаючи Малага-Коста-дель-Соль, Гран-Канарія, Тенеріфе-Південь і Фуертевентура до 2026 року.

Ці зміни є частиною ширшого плану, спрямованого на те, щоб зробити подорожі в аеропортах більш ефективними та безпечними для пасажирів за рахунок скорочення часу, необхідного для проходження перевірок безпеки. Оскільки авіаційна галузь продовжує оговтуватися від наслідків пандемії Covid-19, багато аеропортів шукають способи спростити процес подорожей і залучити пасажирів до авіаперевезень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *