Ізраїль надав право на отримання візи українським біженцям: Що потрібно знати

Ізраїль надав право на отримання візи українським біженцям: Що потрібно знати

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

У Тель-Авіві було прийнято рішення про видачу віз типу 2А5 всім біженцям з України, які наразі проживають в Ізраїлі. Ці візи гарантують важливі права, включаючи можливість працевлаштування, комплексне медичне страхування та доступ до банківських послуг, повідомляє посольство України в Ізраїлі.

Візи будуть видаватися до 31 грудня 2024 року з можливістю продовження. Таке рішення ухвалив Окружний суд Тель-Авіва 7 лютого 2024 року.

Громадяни України в Ізраїлі, які підпадають під дію директиви про колективний захист (ті, хто в’їхав до країни після 24 лютого 2022 року, або перебували в країні на законних підставах), мають право на отримання віз типу 2А5.

Власники цієї візи мають право на:
  • Офіційне працевлаштування
  • відкриття банківського рахунку
  • Отримання медичної страховки

Раніше Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю продовжило термін перебування для громадян України і дозволило працевлаштування тим, хто легально перебуває в Ізраїлі станом на 24 лютого 2022 року, або тим, хто в’їхав в країну пізніше, до 31 січня 2024 року.

Українцям більше не потрібно звертатися до Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю для продовження терміну дії своїх туристичних віз. Однак жодних документів їм не надали. Відтепер українці зможуть отримати іменний документ, що підтверджує їхній статус в країні, що спростить їхнє перебування в Ізраїлі.

Візи мають бути видані не пізніше 3 березня 2024 року. Громадяни України можуть звертатися до територіальних представництв Управління з питань населення та імміграції для отримання зазначеної візи.

Варто зазначити, що Україна розглядає можливість тимчасового призупинення безвізового режиму з Ізраїлем. Причиною цього є ризики, пов’язані зі щорічним паломництвом до Умані. Україна не має необхідних засобів для захисту паломників. Тим часом ізраїльська сторона попереджає, що в разі згоди Києва відновити безвізовий режим буде дуже складно”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *