Розширено міжнародну доставку водійських посвідчень для українців

Розширено міжнародну доставку водійських посвідчень для українців

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Міністерство внутрішніх справ оголосило, що міжнародна доставка водійських посвідчень тепер доступна у Словенії, Хорватії, Чорногорії, Бельгії та Швейцарії. Ця послуга розширює можливості українських водіїв до 22 європейських країн.

З моменту запуску послуги майже 4 місяці тому нею вже скористалися понад 3500 громадян, причому найбільша кількість замовлень припадає на Польщу – близько 70%.

Хто може скористатися міжнародною доставкою?

Ця послуга підходить для осіб, які бажають обміняти водійське посвідчення, видане на 2 роки, або для тих, хто загубив, пошкодив чи змінив свої персональні дані.

Як замовити міжнародну доставку?

Щоб розпочати процес, водіям необхідно зайти в Кабінет водія, авторизуватися та виконати наступні кроки:

  • Вибрати причину обміну посвідчення
  • Вибрати міжнародну доставку
  • Ввести адресу доставки
  • Здійснити оплату

Після подачі запит обробляється сервісним центром МВС і потрапляє до адміністратора. Після того, як водійське посвідчення буде готове, воно передається в “ІНФОТЕХ”, а потім передається в “Укрпошту” для міжнародної відправки. Типовий термін доставки становить близько 15 днів.

Вартість послуги

Орієнтовна вартість водійського посвідчення включає плату за бланк та адміністративну послугу, що становить 515 гривень. Крім того, логістичні витрати на міжнародну пересилку становлять 960 гривень.

Важливо зазначити, що хоча поновлення посвідчення водія можливе в державних підприємствах “Документ”, його вартість значно вища, ніж при замовленні через “Кабінет водія”. Крім того, цей спосіб вимагає більш широкого пакету документів, включаючи довідку про придатність до керування транспортним засобом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *