RegioJet запускає потяг між Прагою та Чопом!
Фото: RegioJet

Новий потяг з Чопа до Праги має запрацювати в березні 2024 року

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Українська залізниця (УЗ) підписала контракт з чеським залізничним оператором RegioJet про запровадження нового залізничного маршруту з Чопа до Праги. За словами голови правління Укрзалізниці Євгена Лященка, очікується, що рейс розпочнеться у березні.

RegioJet завершив підготовку до запуску сполучення Чоп-Кошице-Прага. На маршруті курсуватимуть три вагони місткістю 140 пасажирів, які пропонуватимуть як спальні, так і сидячі місця.

Вартість квитків становитиме близько 25 євро, включаючи безкоштовні напої, доступ до Wi-Fi, сніданок та вечерю. Тривалість подорожі становить приблизно 13 годин 30 хвилин, включаючи паспортний контроль на словацькому кордоні.

Цей маршрут є другим залізничним сполученням Прага-Україна, що слідує за маршрутом Прага-Кошице-Чоп. Всі необхідні дозволи були отримані від залізничних адміністрацій Чеської Республіки та Словаччини.

На додаток до цього нового маршруту, “Укрзалізниця” оголосила про запровадження кількох інших міжнародних маршрутів у 2024 році для покращення сполучення з європейськими країнами. Оскільки авіасполучення залишається обмеженим, “Укрзалізниця” прагне розширити свою міжнародну мережу, прогнозуючи, що до 2024 року вона матиме загалом 22 міжнародні маршрути, тоді як на початку 2022 року їх було лише 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *