Канада готується прийняти ще 90000 українських біженців до закінчення візи CUAET

Канада готується прийняти ще 90000 українських біженців до закінчення візи CUAET

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Канада готується до приїзду ще десятків тисяч українців до 31 березня 2024 року. Саме до цієї дати можна в’їхати в країну за візою CUAET. З березня 2022 року Канада видала 936 293 тимчасові спеціальні візи українцям, які прагнуть працювати або навчатися в країні під час конфлікту, повідомляє ctvnews.ca

Станом на 28 листопада 210 178 осіб вже здійснили подорож до Канади. Однак, опитування, проведені перед прибуттям до Канади Міністерством у справах біженців та громадянства Канади та Операцією “Український притулок”, свідчать, що ще до 90 000 власників екстрених віз планують прибути до закінчення терміну дії віз.

Операція “Український притулок”, що сприяє комунікації між урядами та агентствами з розселення, передбачає значне збільшення кількості новоприбулих українців порівняно з попередніми місяцями. За словами Сароша Різві, виконавчого директора організації, така еволюція свідчить про підвищену готовність у секторі розселення. Однак очікуваний наплив, як очікується, призведе до напруження в різних аспектах, включаючи персонал поселень, місткість готелів і навіть продовольчі банки.

Проблема не обмежується розміщенням; значною перешкодою залишається пошук відповідного житла. Організація закликає тих, хто прибуває раніше встановленого терміну, розглянути можливість оселитися в менших населених пунктах, де житло є більш доступним і дешевим.

Інша група, Pathfinders for Ukraine, яка допомагає українцям орієнтуватися в імміграційній системі, працює з потенційними іммігрантами, допомагаючи їм визначити, чи є Канада правильним вибором. Фактори, що впливають на успіх в Канаді, включають адаптивність, мовні навички, родинні зв’язки, готовність до роботи та фінансову готовність.

Спочатку встановлений на березень 2023 року, дедлайн був продовжений на рік тодішнім міністром імміграції Шоном Фрейзером. Сплеск прибуття спостерігався безпосередньо перед початковим дедлайном, що вказує на можливий ажіотаж перед поточним дедлайном.

Є відчуття, що люди можуть бути зацікавлені в тому, щоб використати свої візи до того, як відбудуться потенційні зміни. Ті, хто прибуває після 31 березня, все ще матимуть право на в’їзд до Канади, але без переваг трирічного дозволу на роботу або навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *