CUAET уряд Канади продовжив программу за допомогою якої українці в прикоренному порядку можуть отримати канадську візу безкоштовно

Канада продовжила міграційну програму для громадян України CUAET 

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Уряд Канади продовжив дію спеціальної міграційної програми для громадян України, відомої як CUAET. Ця програма дозволяє українцям, які покинули свою країну через війну, подавати документи на отримання канадської візи безкоштовно ще кілька місяців.

Хто може подати заявку на участь у програмі CUAET?

Українці та члени їхніх сімей можуть подати документи на безкоштовну канадську візу за програмою CUAET до 15 липня 2023 року. Ті, хто вже отримав візу, повинні в’їхати в країну до 31 березня 2024 року.

Важливо! Українці, які вже мають відповідну візу і перебувають у Канаді, можуть безкоштовно продовжити свій тимчасовий статус до 31 березня 2024 року.

Міграційна програма CUAET була започаткована Канадою після повномасштабного вторгнення Росії з метою спрощення та прискорення процесу отримання візи для українців, які планують подорожувати до Канади.

Для отримання візи заявникам необхідно:

  • Подати онлайн-заявку на отримання візи
  • Надати свої біометричні дані
  • Збір біометричних даних є важливим етапом у процесі подання заяви на отримання візи до Канади або дозволу CUAET. Раніше ми вже писали про цей процес більш детально тут.

Як відомо, українські біженці, які переїхали до Канади, можуть отримати одноразову фінансову допомогу в 3000 канадських доларів та доступ до екстреного житла на термін до двох тижнів після прибуття, якщо це необхідно.

Продовження Канадою програми CUAET – це чудова можливість для українців прокласти шлях до більш безпечної країни. Ті, хто відповідає вимогам програми, повинні скористатися нею, поки вона ще доступна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *