Німеччина запровадила єдину платіжну картку для біженців та обмежила зняття готівки

Німеччина наступного року вдвічі скоротить допомогу біженцям

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Німеччина планує вдвічі скоротити федеральну допомогу, що виділяється землям на інтеграцію біженців, в наступному році, згідно з повідомленням міністерства фінансів. Це рішення є частиною більш широких заходів жорсткої економії у відповідь на стрімку інфляцію та економічні виклики, повідомляє Reuters.

Після російського вторгнення в Україну понад 1 мільйон українців шукали притулку в Німеччині. Крім того, кількість біженців з інших країн зросла приблизно на 50% у 2022 році порівняно з 2019 роком, як повідомляє Федеральне відомство з питань міграції та біженців (Bamf).

Берлін витратив приблизно 28 мільярдів євро, що включало підтримку біженців з України та усунення першопричин міграції. З них понад 15 мільярдів євро отримали землі та муніципалітети.

Через 20-мільярдний дефіцит бюджету на наступний рік і той факт, що українці мають прямий доступ до національної системи соціального забезпечення. Федеральний уряд має намір скоротити витрати, пов’язані з біженцями, до 1,25 мільярда євро на 2024 рік, порівняно з 3,75 мільярда євро цього року. Це скорочення включає припинення участі держави у витратах на догляд та інтеграцію 1,08 мільйона українських біженців.

Представник міністерства фінансів наголосив на відповідальності земель за надання необхідних фінансових ресурсів муніципалітетам. Однак дискусії між федеральним урядом та урядами земель на зустрічі 26 вересня не змогли досягти згоди напередодні запланованих на листопад консультацій з канцлером Олафом Шольцем.

Земельні уряди стверджують, що додаткове фінансування необхідне для покриття непрямих витрат, таких як освіта для дітей біженців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *