"Укрзалізниця" збільшує кількість квитків до Польщі

“Укрзалізниця” збільшує кількість квитків до Польщі

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

“Укрзалізниця” покращує залізничне сполучення між Харковом та Польщею. Ремонтні роботи на станції Перемишль завершаться 8 жовтня, що дозволить поїздам повернутися до звичного графіку руху. Крім того, у поїзді № 73/74 сполученням Харків-Перемишль буде вдвічі збільшено місткість.

Починаючи з 7 жовтня поїзд № 73/74 відправлятиметься з Харкова о 13:36 та прибуватиме до Перемишля об 11:17. У зворотному напрямку з Перемишля, починаючи з 8 жовтня, поїзд відправлятиметься о 13:45 та прибуватиме до Харкова о 14:55.

Це покращене залізничне сполучення має на меті посилити зв’язок між Харковом та Польщею на додаток до існуючого маршруту Харків-Хелм.

Квитки на ці маршрути вже можна придбати через додаток Укрзалізниці, веб-сайт, чат-боти та вокзальні каси.

Укрзалізниця також нагадала пасажирам, що додатковий маршрут № 119/120 з Києва до Хелма, запроваджений на час польського ремонту, продовжить курсувати і після завершення ремонтних робіт. Це означає, що на додаток до регулярних рейсів курсуватиме додатковий міжнародний маршрут.

До речі, приватна польська залізнична компанія SKPL 15 жовтня почне обслуговувати нові маршрути з Рави-Руської до Варшави. Крім того, RegioJet, найбільший приватний пасажирський залізничний перевізник у Центральній Європі, що базується в Чеській Республіці, запустить маршрути з Чопа до Праги та Перемишля до Берліна та Ганновера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *