Німеччина посилює заходи допомоги українським біженцям: Запроваджено єдині платіжні картки
Фото: picture-alliance/ZB/J. Kalaene

Німеччина посилює заходи допомоги українським біженцям: Запроваджено єдині платіжні картки

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Німеччина, де проживає значна кількість українських біженців, змінює спосіб фінансової підтримки. Останньою подією стало запровадження системи єдиних платіжних карток для отримання допомоги.

Як пише видання Bild, чотирнадцять з шістнадцяти федеральних земель Німеччини об’єдналися навколо ідеї впровадження єдиної системи платіжних карток для біженців, у тому числі з України. Це цифрове нововведення має замінити традиційну систему надання допомоги готівкою, запровадивши більш контрольований підхід до надання фінансової допомоги.

На відміну від нинішнього методу, коли отримувачі допомоги можуть вільно розпоряджатися своїми коштами, нова система накладає обмеження. Гроші зараховуватимуться на спеціальні картки, але витрачати їх можна буде лише в межах Німеччини. Переказ грошей за кордон або здійснення онлайн-покупок за межами ЄС буде технічно неможливим. Однак користувачі все одно матимуть можливість купувати різноманітні товари, включаючи алкоголь і сигарети.

У той час як більшість німецьких регіонів виступають за єдину платіжну систему, Баварія, одна з найбагатших земель, планує впровадити власну модель. Уряд Баварії все ще вагається щодо прийняття загальнонаціонального підходу. І навпаки, Мекленбург-Передня Померанія, розташована в північно-східній частині Німеччини, не підтримує ініціативу запровадження єдиної картки.

Нові платіжні картки обмежують користувачів у переказі коштів на інші картки, по суті блокуючи банківські перекази. Ці картки дійсні лише для споживання товарів і послуг на території Німеччини. Однак влада запевняє, що не буде жодних обмежень щодо різноманітності товарів, які користувачі можуть придбати.

Крім того, буде встановлено ліміт на зняття готівки з картки, причому максимальні та мінімальні ліміти будуть варіюватися між країнами на основі урядових рішень. Уряд Німеччини залишає за собою право анулювати картку, якщо її власник порушує умови використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *