Нові правила в'їзду до Євросоюзу з листопада 2023 року
Фото: European Union

Нова система в’їзду до ЄС з листопада 2023 року: що потрібно знати

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
1 Shares
0
0
1
0

З листопада 2023 року громадяни третіх країн, які бажають відвідати Європейський Союз (ЄС), повинні будуть дотримуватися нових правил в’їзду. Це означає, що для в’їзду до ЄС фізичні особи повинні будуть зареєструватися в новій системі в’їзду-виїзду (EES). Реєстрацію EES можна здійснити в консульствах або візових центрах і потребуватиме надання відбитків пальців і паспортної інформації. Зібрана інформація буде зберігатися протягом трьох років.

Запровадження EES має на меті покращити систему інформації та безпеки ЄС. Він надасть країнам-членам ЄС і країнам Шенгенської зони доступ до інформації про в’їзд і виїзд громадян третіх країн, а також до додаткової інформації, такої як причини недопуску, випадки підробки документів та інше. Це дозволить країнам ЄС краще оцінювати ризики та боротися з нелегальною міграцією.

Важливо зазначити, що реєстрація EES буде обов’язковою вимогою для громадян третіх країн, навіть для тих, хто звільнений від візового режиму, як-от громадяни України, США, Канади, Японії та Австралії. Реєстрація EES не є візою, але це необхідний крок для тих, хто хоче в’їхати до ЄС.

Для тих, хто планує подорожувати до ЄС, важливо ознайомитися з новими вимогами та зареєструватися заздалегідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *