Кліматичний бонус від уряду Австрії: хто може отримати 500 євро за проживання в Австрії

Отримайте €500 за проживання в Австрії: хто може претендувати на кліматичний бонус

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Мешканці Австрії мають право на отримання кліматичного бонусу у 2022 році. Виплату може отримати кожен, хто прожив в Австрії щонайменше 6 місяців у 2022 році, незалежно від віку чи громадянства в тому числі й українці. Кошти на виплату бонусу надходять від ціноутворення на викиди CO2, запровадженого в жовтні 2022 року.

Більшість людей, які проживають в Австрії, отримали кліматичний бонус з серпня по жовтень 2022 року. Наступна хвиля виплат буде здійснена в лютому 2023 року. Це не новий кліматичний бонус 2023 року, він призначений для тих, хто переїхав до Австрії в першій половині 2022 року або навіть народився в першій половині 2022 року.

Як отримати кліматичний бонус в Австрії?

Бонус автоматично зараховується на ваш рахунок або надсилається поштою.

Зверніть увагу! Klimabonus надходить прямо на ваш рахунок. Якщо ви регулярно отримуєте гроші від держави, то вам нічого не потрібно робити. Klimabonus буде перераховано автоматично. Це стосується, наприклад, пенсіонерів, одержувачів допомоги на дітей та тих, хто отримує спеціальні надбавки. Зокрема всі, чий номер поточного рахунку збережений на сайті FinanzOnline, також отримають свій бонус автоматично.

Зареєструватися на платформі FinanzOnline і створити обліковий запис для входу можна за посиланням. Де треба буде ввести свій банківський рахунок та свій податковий рахунок.

Яку суму виплачує австрійський уряд в рамках кліматичного бонусу?

Дорослі отримують 500 євро, а неповнолітні – 250 євро. З 2023 року розмір кліматичного бонусу залежить від регіону, в якому ви проживаєте.

Примітка: Кліматичний бонус виплачується один раз на рік, тому переконайтеся, що ви відповідаєте критеріям отримання. Якщо ви пропустите його цього року, наступного шансу не буде до 2023 року. Не чекайте, перевірте свою відповідність критеріям зараз, більше деталей за посиланням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *