Перший в світі 3-х річний круїз по 135 країнах із заходом у 375 портів
Фото: Adobe Stock

Перший у світі трирічний круїз по семи континентами

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Турецька круїзна компанія Miray Cruises нещодавно оголосила про продаж квитків на трирічний кругосвітній тур. Мандрівники відвідають 375 портів, розташованих у 135 країнах на семи континентах.

The Independent повідомляє, що туристи також матимуть можливість відвідати 13 з 14 чудес світу, також під час туру третину ночей туристи проведуть у готелях на суші, тому у мандрівників буде можливість повністю вивчити кожен із напрямків. Круїзний лайнер MV Gemini матиме 400 кают і зможе вмістити до 1 074 пасажирів. Він відправиться зі Стамбула 1 листопада 2023 року з додатковими зупинками в Барселоні та Маямі.

За словами компанії, тур буде ідеальним для цифрових кочівників, які хочуть подорожувати і працювати одночасно. Вартість каюти становить приблизно $2.5 тис. на місяць, тобто близько $83 щодня, “що дешевше, ніж оренда на суші”. Вартість туру становитиме $29 999 на рік, тобто трирічна подорож коштуватиме майже $90 000.

Крім того, якщо туристи засумують за домівкою, їхні друзі та рідні зможуть безкоштовно відвідати їх.

Miray Cruises обіцяє відпочинок за системою “все включено” з доступом до всіх закладів харчування та напоїв під час вечері, ультрасучасного фітнес-центру, сонячної тераси та басейну. У вартість також входить високошвидкісний інтернет, розваги, “семінари для збагачення” та прибирання. На кораблі також працюватиме цілодобовий госпіталь з безкоштовними прийомами лікарів.Для учасників туру на борту судна буде бізнес-центр, що включає конференц-зали, 14 офісів, лаунж і бізнес-бібліотеку.

«Професіоналам потрібні можливості зв’язку із зовнішнім світом, відповідні зручності та функціональні можливості для виконання своєї роботи. Немає іншого круїзного продукту, який пропонував би таку гнучкість своїм клієнтам», – зазначив керуючий директор Life at Sea Cruises Мікаель Петтерсон.

Зазначимо, що концепція життя на кораблі у світі почала набирати обертів зі зростанням попиту та пропозицій на віддалену роботу, оскільки для ентузіастів це можливість поєднувати туризм та роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *