PKP Intercity знизить вартість квитків на поїзд з 1 березня
Фото: PKP Intercity

 PKP Intercity знизить вартість квитків на поїзди з 1 березня

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

PKP Intercity, провідний польський перевізник, оголосив, що повернеться до попередніх цін на квитки, починаючи з березня цього року.

Це рішення було прийнято після того, як у січні компанія вирішила підняти ціни на квитки на 17,8% через підвищення тарифів на електроенергію. Однак, зіткнувшись з жорсткою критикою з боку пасажирів та уряду, PKP Intercity вирішила повернутися до попередніх цін.

Згідно з прес-релізом PKP Intercity, базові ціни на квитки категорій TLK та IC будуть на 11% нижчими від поточних цін, тоді як квитки на поїзди EIC та EIP будуть приблизно на 15% дешевшими. Це означає, що ціни на квитки будуть такими ж, як і до січневого підвищення.

Нові ціни на квитки набудуть чинності з 1 березня 2023 року. Очікується, що окрім зниження цін на міжміські поїздки, більш доступними стануть також картки Intercity Card, які дають право на необмежену кількість поїздок у поїздах PKP Intercity, а також плата за перевезення велосипедів, домашніх тварин та багажу. Пасажири, які придбали квитки або Intercity Card за цінами, що діяли з 11 січня 2023 року, матимуть право на відшкодування пропорційно до кількості невикористаних днів.

Як зазначають у компанії, запровадження нижчих цін стало можливим завдяки додатковим заходам з оптимізації та ініціативам зі скорочення витрат. PKP Intercity прагне надавати своїм клієнтам найкращий можливий сервіс та ціни, і цей останній крок є лише одним із багатьох способів досягнення цієї мети.

Насамкінець, рішення PKP Intercity повернутися до попередніх цін на квитки є гарною новиною для пасажирів, оскільки тепер вони можуть насолоджуватися більш доступними подорожами між містами Польщі. Зобов’язання компанії надавати першокласний сервіс та цінність для своїх клієнтів є свідченням її відданості задоволенню їхніх потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *