Подорожчання квитків у Ryanair цього літа на 10-15%.
Фото: Facebook/Ryanair

Подорожчання квитків у Ryanair цього літа на 10-15%

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі оголосив, що ціни на квитки найпопулярнішої бюджетної авіакомпанії Європи цього року знову зростуть. Зокрема, як повідомляє The Telegraph, ціни на літні рейси зростуть на 10-15%.

О’Лірі пояснив, що цього року ціни на квитки знову зростуть, оскільки авіакомпанії мають менше місць у продажу порівняно з допандемічним рівнем. “Минулого року тарифи зросли в середньому на 20%. Це буде другий рік двозначної інфляції цін, тому що немає потужностей. Я думаю, що є обґрунтована перспектива, що влітку цього року середні ціни на проїзд знову зростуть на 10-15%”, – сказав О’Лірі.

Він також зазначив, що цього року багато європейських авіакомпаній не збільшили свої потужності, незважаючи на підвищений попит після пандемії, що утримувало ціни на квитки на високому рівні.

Як пояснюється в статті, тарифи авіакомпаній тісно пов’язані з попитом, тому ціни автоматично зростають, коли рейси заповнюються. Наприклад, такі оператори, як італійська ITA та португальська TAP, все ще працюють на рівні 50% завантаженості, як це було до пандемії. Тим часом, крах Flybe і рішення скоротити план зростання Eurowings означає, що попит значно перевищує пропозицію в регіоні.

У січні 2023 року генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі оголосив про підвищення цін на квитки авіакомпанії вже у 2023 році. Він пояснив, що найближчі рік-два мандрівники не побачать тарифів нижче £9,99 через високі ціни на нафту.

Водночас Ryanair оголосив, що кількість бронювань досягла рекордного рівня, оскільки відпочивальники поспішили придбати квитки на літо на тлі стрімкої інфляції.

На відміну від своїх конкурентів, Ryanair планує перевезти цього літа більше пасажирів, ніж до пандемії. За словами О’Лірі, кількість вільних місць буде на 30% більшою, ніж у 2019 році. Однак О’Лірі впевнений, що інфляційний тренд не зменшить попит, адже люди прагнуть подорожувати у відпустку.

Варто зазначити, що генеральний директор Ryanair і раніше попереджав про майбутнє підвищення цін на квитки, оскільки, на його думку, вони стали “занадто дешевими”.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *