Поїзд в Будапешт з Мукачево від €18

Поїзд в Будапешт з Мукачево від €18

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Укрзалізниця нагадує, як швидко дістатися Угорщини з України. Потяг “Латориця”, який двічі на день відправляється з Мукачева і прибуває до Будапешта приблизно через сім годин. Цей прямий потяг економить час і клопоти пасажирів, оскільки всі технічні операції на українських та угорських прикордонних переходах виконуються без зайвого клопоту. Крім того, до Мукачева легко дістатися з великих українських міст, таких як Київ, Запоріжжя, Дніпро, Одеса та Харків.

Потяг “Латориця” пропонує два щоденні рейси з Мукачева до Будапешта: поїзд № 33 та поїзд № 31. У зворотному напрямку поїзд № 34 відправляється з Будапешта щодня і прибуває до Мукачева о 15:30. Також є додатковий щоденний поїзд з Дебрецена до Мукачева (Дебрецен 05:58, Мукачево 11:13).

Потяги, що прямують до Будапешта, відправляються і прибувають на платформу “Західна”, яка знаходиться в 500 метрах від залізничного вокзалу Мукачева. Квитки на поїзд Мукачево – Будапешт рекомендується купувати на сайті угорських залізниць mavcsoport.hu або jegy.mav.hu. Ці сайти пропонують найкращі ціни на квитки з Мукачева та Чопа до Будапешта.

Приклад бронювання:

Мукачево — Будапешт
Поїзд в Будапешт з Мукачево від €18

Хоча подорож з Мукачева до Будапешта може зайняти близько семи годин, це чудова можливість побачити прекрасну угорську сільську місцевість та визначні пам’ятки. Завдяки зручним сидінням, кондиціонеру та просторому багажному відділенню.

Зверніть увагу, що якщо ви їдете поїздом з Мукачева до Будапешта через Чоп та Загонь, то вам доведеться зробити пересадку. Відстань від Мукачева до Будапешта становить приблизно 400 км, і потяг робить одну зупинку по дорозі.

Як доїхати до Мукачева з обласних центрів України? 

  • з Києва до Мукачево, можна доїхати поїздом №81 (Київ 18:29, Мукачево 09:15);
  • із Запоріжжя та Дніпра можна доїхати поїздом №4 (Запоріжжя 16:48, Дніпро 19:10, Мукачево 14:15);
  • з Одеси – поїздом №38 (Одеса 14:58, Мукачево 08:01);
  • з Харкова – поїздом №17 (Харків 14:07, Мукачево 09:34) або поїздом №45 (Харків 13:43, Мукачево 13:23).
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *