Поновити українські водійські посвідчення тепер можна в Німеччині та Іспанії

Поновити українські водійські посвідчення тепер можна в Німеччині та Іспанії

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Міністерство внутрішніх справ України розширило сферу своїх послуг за межі країни. Відтепер українці, які проживають у Німеччині та Іспанії, можуть без проблем відновити втрачене або викрадене водійське посвідчення. Ця послуга доступна в центрах “Паспортний сервіс”.

У Німеччині центри розташовані в Берліні (Am Treptower Park 14, 2-й поверх) та Кельні (Wroclaw Square, 50668). В Іспанії ви можете знайти їх у Валенсії (навпроти головного входу станції метро Estació del Nord) та Мадриді (комерційний центр LA GAVIA, C. Adolfo Bioy Casares, 2, 28051).

Ось що потрібно мати при собі:
  • Український паспорт із зареєстрованою адресою.
  • Оригінал або копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (якщо його немає в ID-картці або в базі даних МВС).
  • Документ, що підтверджує зміну персональних даних.

Важливо зазначити, що українські водії в Польщі та Туреччині вже мали таку можливість. Крім того, українські права можна обміняти в 11 європейських містах: Гданськ, Стамбул, Братислава, Кельн, Мадрид, Краків, Вроцлав, Прага, Берлін, Валенсія та Варшава.

Крім того, нова послуга, запроваджена Міністерством, дозволяє українцям за кордоном, починаючи з Польщі і незабаром розширюючись на інші країни, замовляти поновлені водійські посвідчення з міжнародною доставкою. Ця послуга вже набула популярності: протягом 10 днів нею скористалися 724 українці. Щоб відновити посвідчення водія з міжнародною доставкою, скористайтеся онлайн-кабінетом водія, виберіть причину обміну, оберіть міжнародну доставку, оплатіть послугу і вуаля! Ваше оновлене посвідчення буде відправлено до обраного вами міжнародного поштового відділення Укрпоштою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *