Проїзний по Німеччині за €49 вже у продажі

Проїзний по Німеччині за €49 в місяць

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Нарешті уряд Німеччини визначився з новим проїзним, що замінить літній квиток за 9 євро на місяць. Новий проїзний коштуватиме 49 євро, придбати який можна буде з 3 квітня, але діяти він почне з 1 травня 2023 року.

Правила “квитка за 9 євро” залишаться незмінними. Він буде дійсним протягом місяця, проте пасажири матимуть можливість скасувати підписку на проїзд у будь-який момент. Це іменний абонемент і не може бути переданий іншій особі. Новий квиток діятиме на весь громадський транспорт, за винятком швидкісних поїздів IC, ICE.

Міністр транспорту Віссін наполягає на тому, щоб пропонувати квитки лише у цифровій формі. Земля Рейнланд-Пфальц, наприклад, закликає до випуску паперових квитків щонайменше на дворічний перехідний період. Баден-Вюртемберг виступає за перехідне рішення терміном на рік.

Де можна придбати квиток за 49 євро?

Заплановані онлайн-продажі, з можливістю офлайн-продажів пізніше. Наявність у торгових автоматах досі невідома та вирішується федеральними землями та транспортними асоціаціями.

Квиток за 49 євро на місяць буде діяти два роки у рамках вступного етапу. З другого року квиток може стати дорожчим. Планується динамізація цін, тобто абонентська плата автоматично збільшуватиметься зі зростанням інфляції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *