Проїзний по Португалії за €49 в місяць
Фото: pereulki.com

Проїзний по Португалії за €49 в місяць

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З 1 серпня Португалія запровадила Національний залізничний проїзний. Цей бюджетний проїзний, дозволяє пасажирам подорожувати регіональними поїздами по всій країні всього за 49 євро на місяць. Введення проїзного спрямоване на популяризацію екологічно чистих видів транспорту, та покращення сполучення між європейськими регіонами та містами.

Необмежені подорожі регіональними поїздами

З національним залізничним проїзним ви отримуєте доступ до всіх регіональних поїздів та маршрутів. Цей проїзний дозволяє вам подорожувати Португалією без обмежень у часі, що робить його ідеальним для спонтанних подорожей або запланованих пригод.

Маршрути, на які не діє проїзний

Хоча Національний залізничний проїзний дає вам свободу подорожувати більшістю регіонів, є кілька винятків, на які слід звернути увагу. Він не дійсний для таких послуг, як Alfa Pendulum, Intercidades, InterRegional, Internacional та Urban у Порту, Лісабоні та Коїмбрі. Крім того, райони Алентежу Літораль та Коїмбра виключені з дії цього проїзного.

Як придбати національний залізничний проїзний

Щоб придбати національний залізничний проїзний, відвідайте фізичні каси CP в період з 21-го числа попереднього місяця до 20-го числа бажаного місяця, щоб придбати проїзний. Наприклад, ви можете завантажити проїзний на серпень 2023 року вже з 21 липня.

Щоб мати право на проїзний, ви повинні мати картку клієнта CP, яку можна придбати в касах. Для отримання картки потрібні певні документи, зокрема офіційне посвідчення особи (карта громадянина, посвідчення особи, водійське посвідчення або паспорт), свіжа кольорова фотографія паспортного зразка та шаблон запиту на отримання картки CP. Звичайна картка коштує 6 євро.

Політика повернення коштів

Національний залізничний проїзний пропонує можливість повернення коштів. Щоб отримати відшкодування у квитковій касі, ви повинні зробити запит до початку періоду дії проїзного, а також сплатити збір у розмірі 20% (€9.80) від вартості проїзного. Після початку терміну дії проїзного повернення коштів неможливе, а обміняти його можна лише до 00:00 першого дня дії.

Де недорого жити в подорожах?

Хочете знайти дешевий готель, хостел – сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни десятки систем бронювання готелів.

Або улюблений та всім знайомий booking.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *