Qatar Airways запустить на борту літаків безкоштовний Wi-Fi від Starlink
Фото: REUTERS/Murad Sezer

Qatar Airways запустить на борту літаків безкоштовний Wi-Fi від Starlink

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Qatar Airways, одна з провідних світових авіакомпаній, має намір покращити досвід своїх пасажирів, надавши їм безкоштовний високошвидкісний доступ до інтернету. Авіакомпанія оголосила про співпрацю з компанією Starlink, що належить Ілону Маску, з метою оснащення своїх літаків блискавичним інтернетом.

Пасажири на борту літаків Qatar Airways тепер зможуть насолоджуватися швидкістю Wi-Fi до 350 мегабіт на секунду, що дозволить їм грати в онлайн-ігри, користуватися VPN, переглядати спортивні трансляції в прямому ефірі та багато іншого.

“Забезпечення безперервного та безкоштовного доступу до Wi-Fi для наших пасажирів по всьому світу є важливою віхою, якою ми пишаємося”, – заявив Акбар Аль-Бейкер, виконавчий директор Qatar Airways Group. Партнерство зі Starlink має на меті забезпечити безперебійний доступ до Інтернету для мандрівників по всьому світу. Пасажири матимуть зручний доступ до високошвидкісного інтернету в один клік під час польоту.

Наразі авіакомпанія перебуває на етапі підготовки до запуску послуг Starlink на всіх своїх літаках. Qatar Airways приєднується до обраної групи авіакомпаній-партнерів Starlink, серед яких JSX, Hawaiian Airlines, AirBaltic та ZIPAIR, щоб запропонувати пасажирам переваги високошвидкісного інтернету від Starlink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *