Революція в сфері продажу авіаквитків: Flybondi запускає продаж квитків NFT на блокчейні
Фото: Wirestock Creators / shutterstock.com

Революція в сфері продажу авіаквитків: Flybondi запускає продаж квитків NFT на блокчейні

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Flybondi, аргентинська бюджетна авіакомпанія, оголосила про запуск нової кампанії Ticket 3.0, яка пропонує клієнтам можливість купувати авіаквитки у вигляді не взаємозамінних токенів (NFT) на блокчейні Algorand.

Нова інтеграція є розширенням існуючого партнерства Flybondi з компанією TravelX, яка займається продажем NFT-квитків. Технологія Ticket 3.0 дозволяє пасажирам самостійно передавати або продавати свої NFT-квитки, а також змінювати ім’я на квитку, що робить подорожі більш гнучкими. Авіакомпанія може зменшити витрати на обслуговування клієнтів і збільшити дохід від торгових зборів.

Пасажири можуть придбати квитки на сайті Flybondi за фіатну валюту, а TravelX випустить синхронізований NFT-квиток разом зі стандартним електронним квитком. Потім мандрівники можуть створити обліковий запис Ticket 3.0 для управління та зберігання своїх NFT через Flybondi. Смарт-контракт авіакомпанії інтегрує NFT з правилами та умовами квитка.

Генеральний директор Flybondi Маурісіо Сана заявив, що компанія прагне “створити позитивний вплив на авіаційну галузь за допомогою інновацій та застосування технології блокчейн”. Авіакомпанія сподівається запропонувати своїм клієнтам новий рівень свободи польотів за допомогою нової кампанії Ticket 3.0. Хоча технологія наразі доступна лише для внутрішніх рейсів, компанія планує розширити її використання на міжнародні рейси в майбутньому.

Цей крок був зроблений після того, як у квітні 2022 року TravelX уклала партнерство з іспанською авіакомпанією Air Europa для запуску квитків NFT, прив’язаних до спеціальних привілеїв та подій.

Латиноамериканська криптобіржа Lemon інтегрувала TravelX на свою платформу в жовтні 2022 року, дозволивши користувачам купувати і продавати авіаквитки. TravelX також зробила свою інфраструктуру відкритою, щоб інші біржі та маркетплейси могли використовувати API TravelX. За даними TravelX, понад 60 авіакомпаній по всьому світу також вивчають можливості використання NFT-квитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *