Римський панеон вводить оплату в 5 євро

Римський Пантеон запровадить плату за вхід

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Римський Пантеон, популярна культурна пам’ятка Італії, незабаром стягуватиме з відвідувачів 5 євро за вхід. Відповідне рішення нещодавно підписали Міністерство культури та Римська єпархія.

Хоча конкретної дати запровадження плати за вхід не визначено, наразі культовий архітектурний пам’ятник можна оглянути безкоштовно як ззовні, так і зсередини.

“Храм всіх богів” був побудований між 118 і 128 роками нашої ери і служив не тільки релігійною спорудою, а й династичною резиденцією римських правителів. У 609 році н.е. Пантеон був перетворений на католицьку церкву – Базиліку Святої Марії та Мучеників (Basilica di Santa Maria ad Martyres), і з тих пір там регулярно проводяться меси.

Зважаючи на популярність храму, через який щороку проходять мільйони туристів, Міністерство культури вважало логічною ідею стягувати плату за вхід. Передбачається, що 70% отриманих коштів підуть на технічне обслуговування будівлі, а решта 30% – на користь єпархії.

П’ять років тому уряд запропонував ідею запровадження квитків вартістю 2 євро, і до цієї ідеї повернулися вже з підвищеною ставкою. Стандартна ціна квитка до Пантеону становитиме 5 євро, а для відвідувачів віком до 25 років будуть доступні пільгові квитки за ціною 2 євро. Безкоштовний вхід, як і раніше, буде доступний для жителів Риму, неповнолітніх, працівників базиліки та тих, хто відвідує богослужіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *