Швейцарія запускає три нові залізничні проїзні для молоді до 25 років
Фото: kavalenkava / shutterstock.com

Швейцарія запускає три нові залізничні проїзні для молоді до 25 років

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

28 березня 2023 року Alliance SwissPass, основний постачальник квитків на громадський транспорт у Швейцарії, запустив три нові проїзні на поїзди, призначені для людей віком до 25 років. Мета цих нових проїзних – заохотити молодих людей перейти від водіння автомобіля до “дружньої до клімату мобільності” та познайомити їх з поїздками потягом, сподіваючись, що ця звичка закріпиться.

Альянс SwissPass сподівається підтримати потреби молодих людей і заохотити їх перейти від водіння до “дружньої до клімату мобільності”. Проїзні призначені для молодих людей, які люблять виходити в місто вночі або вирушати в одноденні поїздки до швейцарських міст та історичних пам’яток. Нічний квиток GA Night вартістю 99 швейцарських франків на рік дозволяє безкоштовний проїзд у всій мережі громадського транспорту, включаючи міжміські та міжрегіональні перевезення, між 19:00 та останнім поїздом у будні дні або 7:00, коли працює мережа нічних поїздів у вихідні дні.

Денний проїзний Friends дозволяє чотирьом молодим людям подорожувати разом будь-яким поїздом у Швейцарії всього за 20 швейцарських франків в день, а денний квиток Tandem дає можливість власникам молодіжних карток GA взяти з собою будь-яку особу віком до 25 років у будь-яку поїздку в мережі всього за 20 швейцарських франків. Проїзні будуть доступні з 1 червня 2023 року як онлайн, так і у квиткових касах чи автоматах, і будуть відкриті для всіх, кому виповниться 25 років після 1 червня 2023 року.

Нові проїзні мають на меті дати можливість людям, які ніколи не користувалися транспортною системою, спробувати її за зниженою ціною, а також зробити одноденні поїздки більш доступними для молодих компаній друзів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт Alliance SwissPass.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *