США надаватимуть українцям право на роботу одразу по приїзду!

США надаватимуть українцям право на роботу одразу по приїзду!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З 21 листопада починає діяти оновлення для біженців, які знайшли притулок у США з початку повномасштабної війни, згідно з яким вони автоматично отримають право на роботу.

Дане право на роботу, буде діяти перші 90 днів, після яких вам треба отримати дозвіл на роботу, який видається безкоштовно. Ці нові правила стосуються не тільки для тих хто тільки приїжджає, а й для тих хто був у США як біженець до цього. Які категорії біженців підпадають під нові правила?

  • Приїхали після 11 квітня та отримав гуманітарний пароль на рік;
  • Приїхали за програмою Uniting for Ukraine.
  • Якщо ви подали документи на TPS і ще його не отримали, то також підпадаєте під новий закон.

Тобто тепер українці, що приїжджають до США одразу можуть офіційно влаштуватися на роботу надавши роботодавцю форму i-94, яку видають на кордоні одразу по прибуттю. Також її можна отримати на офіційному сайті. Через 3 місяці, коли термін її дії закінчиться, українці повинні отримати стандартний дозвіл на роботу. Щоб його отримати, слід подати форму i-765.

Раніше подання форми i-765, коштувало 410$, тепер перше отримання дозволу безкоштовне! До 5 грудня для звільнення від мит документи необхідно надсилати поштою. Потім така функція буде доступна онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *