Страйки транспорту в Німеччині продовжуються

Страйки транспорту в Німеччині продовжуються

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

У Німеччині тривають масові страйки профспілок, з 20 квітня страйкують співробітники служби безпеки в трьох аеропортах, а з 21 квітня зупиняється рух поїздів по всій країні.

У п’ятницю, 21 квітня, відбудеться ще один загальнонаціональний страйк на залізниці, оголошений профспілкою EVG, яка вимагає підвищення зарплат на 12% або щонайменше на 650 євро. Страйк триватиме з 3 до 11 години ранку, але пасажирів попереджають про затримки та скасування рейсів протягом усього дня. До участі у страйку закликали Deutsche Bahn та близько 50 інших автобусних і залізничних компаній.

Рух поїздів далекого прямування та регіональних поїздів Deutsche Bahn може бути зупинено на весь день, оскільки поїзди не зможуть вийти на маршрути вранці. Пасажирам, які вже придбали квитки, пропонують компенсувати витрати на таксі до 80 євро.

Тим часом, профспілка Ver.di оголосила про страйк в аеропортах 20-21 квітня, вимагаючи підвищити доплати працівникам наземних служб за роботу вночі, у вихідні та святкові дні. Пасажирів авіакомпаній попередили про затримки та скасування рейсів в аеропортах Дюссельдорфа, Гамбурга та Кельна/Бонна. У п’ятницю до страйку планують приєднатися співробітники служби безпеки аеропорту Штутгарта.

За даними асоціації аеропортів ADV, страйк призвів до скасування близько 700 рейсів, що торкнулося щонайменше 100 000 пасажирів.

Ця ситуація спричиняє незручності для багатьох мандрівників, тому важливо бути в курсі подій у Німеччині. Страйки спрямовані на поліпшення умов праці та підвищення заробітної плати для працівників, а вплив на економіку викликає занепокоєння у всіх учасників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *