У 2024 році Wizz Air запропонує екзотичні маршрути з новими літаками
Фото: Wizz Air

Wizz Air запропонує екзотичні маршрути в наступному році

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air розширює свій флот новими типами літаків, які здатні літати на більші відстані. Авіакомпанія планує придбати літаки A321XLR, які дозволять їй пропонувати нові екзотичні маршрути, тим самим надасть клієнтам більше варіантів для подорожей.

Нові літаки, які, як очікується, будуть готові до експлуатації до кінця 2024 року, зможуть літати на відстань до 4 000 морських миль, що еквівалентно 8 704 км. Маючи загальну місткість 239 пасажирів, авіакомпанія прагне максимізувати кількість місць на борту.

Wizz Air зосереджується на тому, щоб бути ультра-лоукост перевізником, при цьому основним пріоритетом залишаються перельоти з однієї точки в іншу. Однак авіакомпанія також розглядає можливість стикувань з однією зупинкою і планує розширити свої напрямки до Південно-Східної Азії, Індійського субконтиненту і, можливо, до Центральної та Західної Африки.

Авіакомпанія розглядає потенційні маршрути для нового літака і вважає, що найбільш важливими ринками є Абу-Дабі та Лондон. Старший комерційний директор еміратської філії компанії Кері Кріслен повідомила, що перші літаки цього типу будуть поставлені саме в ці дві країни. Найбільша база авіакомпанії наразі розташована в лондонському аеропорту Лутон. Інші потенційні напрямки все ще аналізуються.

Таким чином, нові літаки Wizz Air A321XLR дозволять авіакомпанії розширити свої маршрути та охопити більші відстані по напрямках до Південно-Східної Азії, Індійського субконтиненту та, можливо, до Центральної та Західної Африки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *