У Берліні жінкам дозволили купатися в басейнах топлес

У Берліні жінкам дозволили купатися в басейнах топлес

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Нещодавнім рішенням влада Берліна дозволила людям будь-якої статі плавати топлес у громадських басейнах. Про це пише Die Welt з посиланням на заяву департаменту сенату Берліна з питань юстиції, різноманіття та боротьби з дискримінацією.

Це рішення було прийнято після того, як у грудні 2022 року місцева мешканка подала позов проти персоналу басейну, який вимагав від неї прикривати груди під час купання топлес. На це рішення також вплинув попередній випадок у 2021 році, коли жінку попросили покинути басейн за те, що вона плавала топлес на дитячому майданчику, але її аргументів виявилося недостатньо, щоб суд продовжив розгляд справи.

Новий указ передбачає, що купання топлес буде дозволено жінкам або людям з жіночими грудьми. Офіс омбудсмена Берліна підкреслив, що це рішення створить рівні права для всіх берлінців, незалежно від гендерної ідентичності.

До речі, бути топлес на пляжі або в басейні в Іспанії абсолютно нормально, і ніхто не звертає на це уваги. Тому не дивуйтеся, коли побачите на пляжі жінок без верхньої частини купальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *