Тепер українці можуть оформити паспорти у Кельні 
Фото: Vista Create

У Туреччині запрацював український паспортний сервіс ДП “Документ”

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Якщо ви українець, який проживає в Туреччині, ми маємо для вас чудові новини! Державна міграційна служба України нещодавно розширила географію своїх послуг і відкрила два мобільні офіси в Стамбулі для надання послуг з оформлення паспортів та ID-карток для громадян України.

Мобільні офіси, оператором яких є ДП “Документ”, – це спеціально обладнані білі мікроавтобуси, які легко впізнати за брендуванням “Паспортний сервіс”. Наразі мобільні офіси приймають заяви на отримання наступних послуг:

  • Оформлення нового паспорта або ID-картки (у тому числі замість втраченого або викраденого)
  • Поновлення паспорта або ID-картки, термін дії якого закінчився, або оновлення персональних даних
  • Заміна паспорта зразка 1994 року на ID-картку нового зразка
  • Одночасне подання заяви на отримання паспорта та ID-картки

Мобільні офіси розташовані на парковці торгового центру Airport Shopping Mall на трасі Е-5 в Карайолу (Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul). Заяви можна подати як за попереднім записом, так і на місці в порядку живої черги. Час роботи офісів: 09:00 – 18:00, з понеділка по суботу.

Важливо зазначити, що оплатити послуги в мобільних офісах можна лише онлайн, тому не забудьте взяти з собою смартфон та банківську картку або її реквізити.

Окрім мобільних офісів у Стамбулі, ДП “Документ” також нещодавно відкрив офіс у Празі, Чехія, де українці також можуть подати документи на оформлення закордонних паспортів та ID-карток.

Нагадаємо, що у Польщі вже працюють 4 закордонні окремі підрозділи ДП “Документ”: у Варшаві, Кракові, Гданську та Вроцлаві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *