Безкоштовний роумінг для українців у Європі
Getty Images

Україна схвалила проєкт приєднання до внутрішнього ринку роумінгу ЄС

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Кабінет Міністрів України 7 квітня схвалив постанову про створення умов для отримання Україною режиму внутрішнього ринку ЄС для послуг роумінгу. Це рішення є частиною плану інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС та імплементації Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

За словами Тараса Мельничука, представника Кабінету Міністрів у Верховній Раді, постанова створює правову основу для запровадження режиму внутрішнього ринку в секторі телекомунікацій, включаючи роумінг, як це передбачено проектом постанови Комітету асоціації Україна-ЄС.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, окрім скасування плати за роумінг, приєднання до роумінгового простору ЄС принесе сучасні та прозорі європейські правила в телекомунікаційному секторі. План включає 29 заходів з інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС, з акцентом на телекомунікаційний сектор як “пілотний” для повної правової інтеграції вже цього року.

Кінцева мета полягає в тому, щоб Україна інтегрувалася у внутрішній ринок ЄС, не чекаючи на членство в ЄС, заявила міністр економіки Юлія Свириденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *