Українці в Польщі можуть не платити податки, якщо працюють віддалено

Українці в Польщі, що працюють віддалено можуть не платити податків

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
13 Shares
0
0
13
0

Українські біженці в Польщі, що працюють віддалено, можуть не сплачувати податки до держказни Польщі, а й надалі платити податки на користь України. Саме так говориться в листі Міністерства фінансів Польщі.

Українці можуть сплачувати податки на користь своєї держави у тому випадку, якщо їхні доходи не є доходами із польських джерел. Тобто йдеться про працівників тих компаній, які не мають зареєстрованого представництва в Польщі.

У травні BRDO (Український офіс ефективного регулювання) та ІТ-асоціація України звернулися до урядів та міністерств фінансів Польщі, Болгарії, Німеччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Словаччини з проханням не змінювати податкове резидентство підприємців-біженців, які опинилися в цих країнах через війну.

«Рішення Уряду Республіки Польща, яке очолює список країн для переміщення наших компаній та команд, безумовно, позитивно вплине на стабільність національної ІТ-індустрії, дозволить зберегти наших фахівців та таким чином підтримувати економіку країни у майбутньому», – прокоментував виконавчий директор ІТ-Асоціації України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *